Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį. T. A. Edison

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: Ingress Google GPS žaidimas

Ingress Google GPS žaidimas prieš 4 m. 3 mėn. #1

• bankeris
  • bankeris avataras
  • Neprisijungęs
  • Veteranas
  • C#, VB.NET, VBA, MS Access, VSTO
  • Žinutės: 70
  • Gauta padėka 8
  • Reputacija: 8
Ingress tai Google sukurtas GPS navigacinis žaidimas.

GamePlay:

Jeigu kas nors registruosites ir esate iš Vilniaus tai siūlau tai daryti už mėlyną "Resistance" pusę. Todėl, kad Vilnius pralaimi ~10 kartų žaliajai pusei "Enlightened ." Pateikiu žemiau esantį žemėlapį. Apie kitus miestus sunku pasakyti.

Taip pat mano komandos forumas: resistance.lt/, jeigu registruosites galite papildomai parašyti, kad žaidimą rekomendavo bankeris.

Vilniaus žemėlapis 2015-02-09 14:55: s16.postimg.org/iqx7lul8l/ingress.png

Reikalavimai mobiliai įrangai, kad žaisti:
Išmanusis telefonas su operacinę: Android, iOS, bei GPS ryšys.

Trumpai apie žaidimą mano žodžiais:
Tai žaidimas paremtas GPS navigacija, šį žaidimą žaidžia labai daug žmonių pasaulyje, taip pat būna įvairūs event'ai. Pasaulis padalintas į dvi komandas: ("Resistance", mėlynieji) ir ("Enlightened ", žalieji). Kas jie tokie ir kodėl taip pavadinti galite pasiskaityti wiki: en.wikipedia.org/wiki/Ingress_%28game%29

Pasaulyje yra daug pridėta visokiausiu Portalų(atrodo kaip kristalai) pateiktame paveiksliuke galite matyti žalius ir mėlynus taškus, tai įvairūs meno objektai, įskaitant skulptūros, paminklai, svarbūs istoriniai objektai ir t.t. tokius portalus sukuria paprasti žaidėjai, ir jeigu jie atitinka visas google parašytas taisykles ir per kažkiek laiko portalas yra sukuriamas.

Daiktai: Ingress'e yra 4 pagrindiniai daiktai:
Rezonatoriai - skirti užimta portalus.
XM Kubai - energijai papildyti kuri yra naudojama puolant ar Hack'inant portalus.
XMP bursteriai(ginklai) - skirti numušti priešo apsaugas ir rezonatorius.
UltraStrike(ginklai) - skirti sunaikinti priešo mod'ams
Žaidėjai būna 1-16 lygio. Daiktai yra 8 lygio dydžiausi kol kas.

Papildomai yra kitokių daiktų jie skaitosi kaip MOD'ai, vienas iš jų kaip pvz: Shieldai(common, rare, very rare) skirti apsaugoti portalą. Taip pat yra kitokių mod'ų. Daugiau info galite rasti čia: decodeingress.me/ingress-manual/, beto šitame webe puikiai pavaizduoti paveiksliukai bei pridėti paaiškinimai kas kaip veikia.

Kaip žaisti žaidimą: Visų pirma įsijungus Ingress'ą pagal GPS navigaciją nustatoma jūsų buvimo vieta. Aplink jūs yra apskritimas. Šiame apskritime jūs galite rinkti daiktus jeigu kas nors išmeta, galite Hack'inti portalus, dėti rezonatorius, dėti modus ant portalų. Taigi keliaujate prie portalo jie būna 3 spalvų Baltas(Neutralus, nepaimtas), Žalias, Mėlynas. Jeigu baltas, tai pažymite jį ir dedate į rezonatorius ir jis įgauna spalva tos komandos už kurią žaidžiate. Jeigu priėjote žalios/mėlynos spalvos portalą gali jį Hack'inti, pagal portalo lygį gausite atitinkamai daiktus, jų kiekis būna random. Jeigu hakinote priešo portalą gausite +100AP taškų, kad pasiekti 2 lygį išviso reikia 2000 AP taškų, pasiekus naują lygį galėsite naudoti geresnius ginklus, rezonatorius. Jeigu sujungsite 3 portalus vienu su kitu, jūs padarysite Field'ą, paveiksliuke puikiai matosi, tai yra žalia teritorija, toje teritorijoje priešininkai negali daryti fieldų kadangi jiems trugdys jūsų field'as tad jie bandys jūsų portalą numušti/užimti. Žaidimo tikslas kontroliuoti arba užimti kuo daugiau teritorijos papildomai galiu pasakyti kad šis žaidimas labai Socialinis, kadangi susipažįstate su įvairaus amžiaus žaidėjais tiek iš savo komandos tiek iš priešininkų, taip pat būna komandinės užduotys kai pasiekiate aukštesnį lygį.

Tai vat visus kviečiu bent išbandyti, o patiks nepatiks tai čia jau jums spręsti. Taip pat galite man brūkštelėti emailu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., aš jums atsiųsiu pakvietimą žaisti Ingress, bet tai nebūtina tiesiog tokiu atveju jeigu jūs pasieksite aukštą lygį aš gausiu papildomai taškų prie medalio.
Nepamirškite teisingiems atsakymams paspausti "Padėkos"

I could change the world, if only they would give me the source code....
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
  • Puslapis:
  • 1
Puslapio sukūrimo laikas: 0.245 sekundžių