Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį. T. A. Edison

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: Kaip išmokote naudotis exceliu?

Kaip išmokote naudotis exceliu? prieš 3 m. 9 mėn. #1

• senamadis
  • senamadis avataras
  • Neprisijungęs
  • Dalyvis
  • Žinutės: 35
  • Gauta padėka 6
  • Reputacija: 1
Sveiki,

Pasidarė smalsu, kaip išmokote naudotis exceliu? Kada pirmą kartą susidūrėte? :)

Aš asmeniškai kartą pamačiau, kad gauna greit įdomius rezultatus ir tuomet po truputi, nesistemingai naudojausi įvairiems neprofesiniams poreikiams. Vėliau atsirado profesinis poreikis, tuomet šiek tiek studijose ir dabar reguliariai mokausi žiūrėdamas video bei atlikdamas pratimus. Šiandien naudoju visur, kur tik įmanoma :)

Pabandykim sukategorizuot excelio naudotojus kokiais nors bruožais ir priskirkime save kuriai nors kategorijai. Pvz.
Pradinukas - žino, kad į forumlės langelį galima įrašyta ką nors;
Pažengęs - žino kelias formules, kaip sumuot;
Patyręs - PIVOT, VLOOKUP, finansinės ir kitokio pobūdžio formulės, sugeba sukurpt IF'ais formules;
...
Ekspertas - VBA ir (kadangi nepriklausau šiai kategorijai, tai ir nežinau :) )

Tikiuosi pasidalinsite patirtimis bei pamąstymais kategorizuojant.

Tai gali būti kaip mini prisistatymo tema.

Aš senamadis ir man patinka excel'is.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Kaip išmokote naudotis exceliu? prieš 3 m. 5 mėn. #2

• Sammix
  • Sammix avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 5
  • Reputacija: 0
Pagal <Senamadis> klasifikaciją, priskirčiau save Pažengusių kategorijai; kasdien naudoju Excel darbe, šiek tiek bandau kapstyis „Access“ ir norėčiau kada nors apjungti abi programas. Tenka dažnai duomenis analizuoti su Pivot table "įrankiu" . Bandau pats logiškai kažką susidėlioti fx juostoje ir kartais pavyksta. Gaila turiu didelių spragų anglų kalboje, nes begalė info yra internete. Tikrai rimtai apsvarstyčiau galimybę distanciškai pasimokyti excel taikymo.
:blush: ;)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
  • Puslapis:
  • 1
Puslapio sukūrimo laikas: 0.263 sekundžių