Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį. T. A. Edison

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: Tarpų panikinimas

Tarpų panikinimas prieš 3 m. 8 mėn. #1

• Egis
  • Egis avataras
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinutės: 2
  • Reputacija: 0
Sveiki,
Bandau mokytis programuoti su MS Access. Kiek suprantu, ir MS Access ir Excel naudoja VBA kalbą. Gal šiame forume įmanoma gauti atsakymą, kaip surasti MS Access'e įraše tarpus tarp žodžių ir juos eliminuoti.
Kaip tai padaryti Excel'yje - žinau. Yra komanda Replace. Tačiau MS Access'e tokios komandos ir panašių - nėra. Kiek ieškojau Youtube pamokose, irgi nieko panašaus nerandu.
Spėju, kad tai reikėtų daryti, ieškant tarpo pagal ASCII Alt key kodą ir suradus jį pašalinti. Mano duomenų bazės įrašai - ilgi sakiniai. Reikalinga surasti tarpus, juos išmesti, kad liktų vien tik raidžių eilutė.

Gal kas gali pagelbėti?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Tarpų panikinimas prieš 3 m. 8 mėn. #2

• bankeris
  • bankeris avataras
  • Neprisijungęs
  • Veteranas
  • C#, VB.NET, VBA, MS Access, VSTO
  • Žinutės: 70
  • Gauta padėka 8
  • Reputacija: 8
Labas reikėjo sukurti nauja tema, kadangi čia jau nebe Excelis. Ir taip visas MS Office naudoja VBA kalbą. Jeigu pvz tu nori sunaikinti tarpus priekyje ir gale pvz " labas mano vardas Julius " ir nori gauti "labas mano vardas Julius" tada naudok TRIM() funkciją.

Jeigu tu nori ištrinti visus tarpus: "labasmanovardasJulius", tokiu atveju reiktų naudoti Replace, ir aš manau, kad tokia funckija yra, galbūt tu ją neteisingai naudoji. Jeigu parodytum savo kodą galėtumėme surasti problemą.

Egis parašė:
Sveiki,
Bandau mokytis programuoti su MS Access. Kiek suprantu, ir MS Access ir Excel naudoja VBA kalbą. Gal šiame forume įmanoma gauti atsakymą, kaip surasti MS Access'e įraše tarpus tarp žodžių ir juos eliminuoti.
Kaip tai padaryti Excel'yje - žinau. Yra komanda Replace. Tačiau MS Access'e tokios komandos ir panašių - nėra. Kiek ieškojau Youtube pamokose, irgi nieko panašaus nerandu.
Spėju, kad tai reikėtų daryti, ieškant tarpo pagal ASCII Alt key kodą ir suradus jį pašalinti. Mano duomenų bazės įrašai - ilgi sakiniai. Reikalinga surasti tarpus, juos išmesti, kad liktų vien tik raidžių eilutė.

Gal kas gali pagelbėti?
Nepamirškite teisingiems atsakymams paspausti "Padėkos"

I could change the world, if only they would give me the source code....
Paskutinis taisymas: prieš 3 m. 8 mėn. nuo bankeris.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
  • Puslapis:
  • 1
Puslapio sukūrimo laikas: 0.238 sekundžių